Strona główna | O nas

O nas

PZK BRNO a.s. Powstała w wyniku przekształcenia pierwotnej firmy, którą Ing. Jan Kratochvil, CSc. założył w 1991 roku. Obecnie działalność spółki skupia się na trzech głównych dziedzinach:

  • Dostawy materiałów elektrotechnicznych dla transportu, telekomunikacji, automatyzacji przemysłowej i energetyki, doradztwo techniczne.
  • Produkcja elementów i podzespołów dla urządzeń elektrotechnicznych i przemysłu maszynowego, jak wyłączniki WN lub produkty z magnesami trwałymi. Rozwój specjalnych urządzeń i technologii produkcyjnych.
  • Badanie/testowanie materiałów skupiające się zwłaszcza na magnesach trwałych i innych dostarczanych materiałach. Badanie właściwości magnetycznych w laboratorium akredytowanym (ISO 17025). Badanie właściwości mechanicznych i korozyjnych.

Firma czerpie korzyści z wieloletniego doświadczenia swoich pracowników wywodzących się z czołowych krajowych przedsiębiorstw z branży elektrotechnicznej i budowy maszyn, zajmujących się projektowaniem, rozwojem i badaniami. Obecnie spółka zatrudnia 45 stałych pracowników. Regularnie uczestniczy z własnym stoiskiem w targach międzynarodowych w Republice Czeskiej, Niemczech i USA.

 

Skontaktuj się z nami
Bartosz Kopernok +48 602 158 294

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym specjalistą.

Wyłączne przedstawicielstwo dla rynku czeskiego i słowackiego